Korzyści z komercyjnych taryfów

Proszę zostawić adres e-mail, na który trzeba wysłać promokod.

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później.
Proszę zostawić adres e-mail, na który trzeba wysłać promokod.
Wysłaliśmy kod promocyjny i instrukcje dotyczące jego wykorzystania na adres e-mail. Jeśli nie dotrze w ciągu 10 minut, spróbuj ponownie zasubskrybować.

W przypadku wersji Bitrix24 w chmurze dostępna jest bezpłatna taryfa Free i 5 taryf komercyjnych – Start+, CRM+, Project+, Standard, Professional.

 Bezpłatny plan obejmuje wszystkie podstawowe narzędzia, ale płatne taryfy oferują szereg istotnych zalet.

 

Korzyści z taryfy Start+

 Główną zaletą taryfy Start + w porównaniu z bezpłatną taryfą jest rozszerzona funkcjonalność Strony24: możesz tworzyć nie tylko jedną, ale 10 stron lub stron landingowych, możesz dodawać usługi analityki internetowej (Google Analytics, Yandex.Metrica), rozszerzać możliwości strony za pomocą bloków dynamicznych i dodawać HTML bloki!

Plan jest przeznaczony dla 2 aktywnych użytkowników i otrzymał rozszerzoną, w porównaniu do bezpłatnej taryfy, 10 GB miejsca na dysku.

Taryfa jest odpowiednia dla firm rodzinnych, przedsiębiorców z niewielką liczbą miejsc pracy (na przykład dyrektor i administrator salonu), freelancerów, mikroprzedsiębiorstw.

Poczta: każdy użytkownik będzie mógł połączyć swoją własną skrzynkę pocztową.

Centrum sprzedaży: praca z klientem i sprzedaż bezpośrednio na czacie!

Dodatkowe możliwości współpracy z klientami w CRM: 2 kierunka dealów (lejek w CRM), nagrywanie 500 połączeń telefonicznych miesięcznie, raporty analityczne CRM - wszystko to pomoże w założeniu i rozwoju firmy.

 

Korzyści z taryfy CRM+

 Taryfa ta jest idealna dla małej firmy, która aktywnie zajmuje się sprzedażą. Jeśli nie potrzebujesz dużej liczby użytkowników i dodatkowych funkcji, ale chcesz mieć pełny zestaw narzędzi do organizowania sprzedaży i prowadzenia działalności gospodarczej - ta taryfa jest specjalnie dla Ciebie!

Plan przeznaczony jest dla 6 aktywnych użytkowników i pozwala na przechowywanie do 50 GB danych!

Automatyzacja sprzedaży: oszczędzaj czas - używaj automatyzacji, procesów biznesowych oraz regularnych faktur i dealów. CRM przejmie obowiązki.

Narzędzia do sprzedaży: przenieś swoją firmę na wyższy poziom dzięki planowi sprzedaży, marketingowi CRM i 10 dostępnym stronom w Bitrix24.

Otwarte kanały: Utwórz nieograniczoną liczbę otwartych kanałów i zawsze bądź w kontakcie z klientami.

 

Korzyści z taryfy Project+

 Taryfa Project+ to optymalne rozwiązanie do pracy nad projektami, kontrolowania terminów i jakości. Bitrix 24.Zadania i projekty pomagają współpracować i być na czas!

Plan przeznaczony jest dla 24 aktywnych użytkowników i pozwala na przechowywanie do 50 GB danych!

Będziesz mógł tworzyć regularne zadania, szablone i automatyzacje w zadaniach.

Kontroluj realizację zadań i śledź za skutecznością!

 

Korzyści z taryfy Standard

 Taryfa Standard jest odpowiedni dla dużych firm, które aktywnie korzystają z automatyki, 1C i pracują w kilku obszarach działalności.

50 użytkowników biznesowych: zaproś swoich współpracowników i przenieś wszystkie przepływy pracy do Bitrix24.

Miejsce w chmurze: duża firma - duży zakres działania. Wykorzystaj do 100 GB wolnego miejsca do przechowywania niezbędnych informacji.

Integracja z 1C: połącz swój portal z 1C, aby wymieniać fakturami i towarami.

Kierunki dealów: Czy sprzedajesz różne towary lub usługi? Utwórz dwa kierunki dealów - z ustawieniami, etapami i raportami.

Ustawienia bezpieczeństwa: możesz zabezpieczyć cenne dane za pomocą specjalnych opcji - wyłączenie publicznych łączy, ograniczenie dostępu przez IP, przywrócenie kopii zapasowej.

 

Korzyści z taryfy Professional

 Taryfa Professional to maksymalna taryfa dla wielkich firm, która nie jest przyzwyczajona do ograniczeń i kompromisów. W taryfie wszystko jest najnowsze, najbardziej zaawansowane i najlepsze dla najbardziej efektywnej pracy.

Liczba użytkowników biznesowych i miejsce na dysku jest nieograniczone.

 

  • Free, Start+, CRM+, Project+, Standard, Professional
  • 0 Użytkownicy uznali za użyteczne
Czy ta odpowiedź była pomocna?