Products and Services

Aplikacje Bitrix24


Sprawdź, aby Twój Bitrix24 był lepszy i bardziej wydajny. Aplikacje Bitrix24 rozszerzą funkcjonalność portalu, pomogą zintegrować systemy innych firm, oprogramowanie itp.

Obsługa i konfiguracja Bitrix24


Uzyskaj pomoc i porady od profesjonalistów na temat konfigurowania portalu korporacyjnego. Jesteśmy zawsze gotowi doradzić w zakresie korzystania z narzędzi Bitrix24 w celu optymalizacji serwera i samego oprogramowania.

Wersja chmurowa Bitrix24


Taryfy Bitrix24 w chmurze: , Start+, CRM +,Project +, Standard and Professional ze zniżkami w zależności od okresu nabycia licencji. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat funkcjonalności każdej taryfy i wybierz najlepszą opcję dla swojej firmy po okazyjnej cenie.

Bitrix24 On-Premise


Bitrix24 On-Premise daje pełną kontrolę nad portalem i możliwością indywidualnego udoskonalenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o funkcjonalności każdej taryfy i wybierz najlepszą opcję dla swojej firmy, wybierając korzystną cenę.

Hosting dla Bitrix24


Umieść swój portal Bitrix24 na bezpiecznym hostingu w centrum danych zgodnie ze wszystkimi wymaganiami technicznymi Bitrix24.


Kurs: "WDRAŻANIE BITRIX24"


Kurs samodzielnej implementacji Bitrix24 przy wsparciu specjalistów